DX pijpkantschuif - 200 x 20 x 15 mm diep - DX-KSP-20020BV
Art. nr. 230004102 | Merk: DX
Artikelnr
EAN
Merk
DX
Leverancier
Type
806
Eenheid
Stuk
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Quofi’s voordelen:
  •  35.000 producten online te bestellen
  •  Klantwaardering: 9,0
  •  Bel, mail of start een chat met een productspecialist.
Productbeschrijving
pijpkantschuif 200x20x15 mm diep DX-KSP-20020BV
Productspecificaties
Merk DX
Type 806
Lengte 200 mm
Breedte 20 mm
Diepte 15 mm