DeWALT DWE7485-QS 1850W Tafelzaag
Art. nr. 200612823 | Merk: DEWALT
Artikelnr
EAN
Merk
DEWALT
Leverancier
DWE7485-QS
Type
DWE7485-QS
Eenheid
Stuk
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Quofi’s voordelen:
  •  35.000 producten online te bestellen
  •  Klantwaardering: 9,0
  •  Bel, mail of start een chat met een productspecialist.
Productbeschrijving
DeWALT DWE7485-QS 1850W Tafelzaag DW745
Inclusief:
  • Parallelaanslag
  • Verstekaanslag
  • Duwhout
  • 2x Zaagbladsleutels
Technische gegevens:
  • Tafelgrootte: 485 x 485 mm
  • Diameter: 184 mm
  • Bladboring: 30 mm
  • Snelheid onbelast (RPM): 5800
  • Producthoogte: 330 mm
  • Productgewicht: 22 Kg
  • Max. Snedediepte bij 45º: 45 mm
  • Max. Snedediepte bij 90º: 65 mm
  • Mesdiameter: 210 mm
  • Max. ripcapaciteit [Links]: 318 mm
  • Stroombron: Vaste
  • Diepte: 605 mm
  • Productlengte: 605 mm
  • Max. ripcapaciteit [Rechts]: 622 mm
Productspecificaties
Merk DEWALT
Type DWE7485-QS
Soort machine Tafelzaag
Spanning (Volt) 230 V
Vermogen 1850 W
Koffer meegeleverd Nee
Type motor Koolborstel
Toerental onbelast 5800 tpm
Asgat 30 mm
Diameter (zaagblad) 210 mm
Softgrip Ja
Verlichting Nee
Keurmerk(en) CE
Gewicht 22 kg
Lengte 485 mm
Breedte 485 mm
Hoogte 330 mm