DX bascule kantschuif 600x20x15 mm - afgeschuind rond verzinkt - KSB-60020RBV
Art. nr. 200435693 | Merk: DX
Artikelnr
EAN
Merk
DX
Leverancier
Type
Eenheid
Stuk
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Quofi’s voordelen:
  •  35.000 producten online te bestellen
  •  Klantwaardering: 9,0
  •  Bel, mail of start een chat met een productspecialist.
Productbeschrijving
  • DX Kantschuif Bascule 600x20x15mm
  • Type 896
  • Afgeschuind Rond
  • Verzinkt
  • KSB-60020RBV is aan de bovenzijde afgeschuind met een ronde hoek en heeft een schootuitslag van 16mm, die geblokkeerd wordt door de hevelwerking van de Bascule
Technische gegevens:
  • Materiaal: staal
  • Uitvoering: 4-zijdig gesloten koker
  • Type: 896
  • Freestoepassing: afgeschuind rond
  • Montage: verwerking met bovenfrees
Productspecificaties
Merk DX
Type 0634.020.6000
Lengte 600 mm
Breedte 15 mm