Makita accu excenter schuurmachine - DBO180ZJ - 18V - excl. accu en lader - in Mbox
Art. nr. 200288529 | Merk: Makita
Artikelnr
EAN
Merk
Makita
Leverancier
DBO180ZJ
Type
DBO180
Eenheid
Stuk
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Quofi’s voordelen:
  •  35.000 producten online te bestellen
  •  Klantwaardering: 9,0
  •  Bel, mail of start een chat met een productspecialist.
Productbeschrijving
Gebruikersvoordelen:
  • Uitgerust met variabele toerenregeling voor meer machinecontrole en betere afwerking
  • Heeft een laag zwaartepunt en compact design wat zorgt voor meer wendbaarheid en comfort Ergonomisch ontworpen handgreep zorgt voor eenvoudig éénhandsbediening Uitwisselbaar met andere (in gebruik zijnde) 18V Lithium-Ion 3
  • 0Ah accu’s
Technische gegevens:
  • Diameter steunschijf: 125 mm
  • Var. toerenregeling (digitaal): ja
  • Diameter excentrische beweging: 2,8 mm
  • Excentrische beweging: 7000 - 11000 opm
  • Schuur beweging: 14000 - 22000 min-1
  • Klittenband (Velcro): Ja
  • Afmetingen (L x B x H): 153 x 123 x 153 mm
  • Volt (spanning): 18 V
  • Type motor: 2-polig
  • Softgrip: Ja
  • Accubeveiliging: Ja
  • Geluidsdrukniveau (LpA): 77 dB(A)
  • Onzekerheid (K) (LpA): 3 dB(A)
  • Vibratie ah metaal schuren: 2,5 m/s²
  • Vibratie (K) metaal schuren: 1,5 m/s²
  • Gewicht met lage LXT 18 V accu: 1,5 kg
  • Gewicht met hoge LXT 18 V accu: 1,7 kg
  • Werktijd laag (BL1830/B): 00:40 uur
  • Werktijd middel (BL1830/B): 00:22 uur
  • Werktijd hoog (BL1830/B): 00:20 uur
Garantie: 3 jaar na registratie binnen 4 weken na aankoop
Productspecificaties
Merk Makita
Type DBO180
Soort machine Excenterschuurmachine
Spanning (Volt) 18 V
Ampère-uur Excl. accu
Accu meegeleverd Nee
Oplader meegeleverd Nee
Koffer meegeleverd Modulair
Techniek (accu, batterij) Excl. accu
Aantal accu's meegeleverd Excl. accu
Accessoires meegeleverd Nee
Type motor Koolborstel
Variabel toerental Ja
Aantal slagen 14000 - 22000 spm
Schuurzool Ø 125 mm
Klittenband (Velcro) Ja
Verlichting Nee
Softgrip Ja
Keurmerk(en) TNO
Gewicht 1,5 kg
Lengte 153 mm
Breedte 123 mm
Hoogte 153 mm
Platform Makita LXT 18 V