DX bascule kantschuif - 200 x 23 x 26 mm - DX-KSB-20023BV
Art. nr. 100370530 | Merk: DX
Artikelnr
EAN
Merk
DX
Leverancier
Eenheid
Stuk
Scan de barcode met de DESTIL App
In winkelwagen
Quofi’s voordelen:
  •  35.000 producten online te bestellen
  •  Klantwaardering: 9,0
  •  Bel, mail of start een chat met een productspecialist.
Productbeschrijving
bascule kantschuif 200x23x26 mm DX-KSB-20023BV
Productspecificaties
Merk DX
Lengte 200 mm
Breedte 23 mm
Diepte 26 mm